Objednávka: prázdná
Středa 12.6.
KALENDÁŘ
P
Polévky
P1
Krém z červené čočky s chilli a zázvorem (250ml, vegan)
40,-
P2
Česnečka s pohankou (250ml, vegan)
40,-
H
Hotovky
H1
Medailonky z vepřové panenky, fazolové lusky, grilovaná brambora s česnekovým dipem (150g) [7]
145,-
H2
Vepřová kýta na česneku,dušené zelí, bramborový knedlík (150g) [1,4]
145,-
H3
Kuřecí prsíčko plněné pršutem, sušenými rajčaty a bazalkou, krémové italské risoto s bylinkami (120g) [7]
145,-
H4
Koprová omáčka na smetaně, vařené vajíčko, pažitkový brambor (350g, vege) [1,3,7]
145,-
H5
Texaský fazolový salát (150g, vegan)Popis
145,-
S
Saláty
S1
Šopský salátek (100g, vege) [7]
40,-
S2
Zeleninový mix (100g, vegan)
40,-
S3
Okurkový salátek (100g, vegan)
40,-
 

Objednávky provádějte do 15:00, úpravu objednávek do 17:00.


Veškeré námi připravované pokrmy mohou obsahovat stopové prvky všech 14ti alergenů viz. seznam

Rádi bychom vás informovali, že všechna jídla, která pečlivě připravujeme, mohou obsahovat stopové množství všech 14 hlavních alergenů. I přes naše pečlivé postupy a opatření během přípravy jídel není možné zaručit absolutní bezpečnost pro ty, kteří jsou alergičtí na některý z těchto alergenů.

Tato upozornění jsou poskytována s ohledem na transparentnost a respekt k vašemu zdraví. Je důležité, abyste nás v případě alergie na konkrétní látku informovali, abychom mohli přizpůsobit naše menu vašim individuálním potřebám a zabezpečit, že budete moci bezpečně a bez obav užívat naše připravené pokrmy. Vaše bezpečí a spokojenost jsou pro nás prioritou.Změna jídelního lístku vyhrazena.

Rádi bychom vás informovali, že si vyhrazujeme právo na případné změny v jídelním lístku. I přes naši snahu udržovat konzistentní nabídku jídel, můžeme být nuceni provést úpravy v reakci na sezónní dostupnost surovin, změny v dodavatelském řetězci nebo v souladu s novými gastronomickými trendy.

Toto vyhrazení nám umožňuje přinášet čerstvé a kvalitní suroviny, což je klíčové pro zachování vynikající kvality našich pokrmů. Přestože se snažíme minimalizovat vliv těchto změn na naše zákazníky, věříme, že flexibilita v úpravách jídelního lístku nám pomáhá lépe reagovat na aktuální potřeby a očekávání našich hostů.

Děkujeme vám za pochopení a těšíme se na to, že vás nadále budeme hostit s různorodou a kvalitní nabídkou pokrmů.Dovezená jídla jsou určena k okamžité spotřebě.

Rádi bychom vás informovali, že jídla dovezená z naší strany jsou pečlivě připravena a určena k okamžité spotřebě. Naše prioritou je zajistit, aby každý pokrm, který vám dodáváme, byl čerstvý, chutný a bezpečný k okamžité konzumaci.

Dochází k tomu v souladu s naším závazkem k poskytování vysoce kvalitních služeb a zážitků našim zákazníkům. Věnujeme zvláštní pozornost rychlému a bezpečnému převozu jídel, aby byla zachována optimální chuť a kvalita, jakmile dorazí k vám.

Oceňujeme vaši volbu vybrat si naše dovezené jídlo a věříme, že vám poskytne nejen skvělý gastronomický zážitek, ale i jistotu, že naše jídla jsou připravena s péčí a jsou připravena k okamžitému užití.Rozvážíme po Nepomuku a okolí.

S potěšením vás informujeme, že naše služby rozvozu pokrývají širokou oblast v okolí Nepomuku. Naším cílem je přinášet vám výjimečné gastronomické zážitky pohodlně až do vašich domovů či kanceláří. Naše rozvozové služby jsou koncipovány s ohledem na vaši pohodlí a potřeby.

Rozvážíme s péčí a efektivitou, abychom zajistili, že každé jídlo dorazí k vám čerstvé a v optimálním stavu. Naše pokrytí oblasti rozvozu zahrnuje nejen Nepomuk, ale také okolní lokality, abychom co nejvíce uspokojili naše zákazníky v dané geografické oblasti.

Jsme vděční za vaši důvěru a příležitost sloužit vám prostřednictvím naší rozvozové služby. Pokud máte jakékoli specifické požadavky nebo otázky ohledně naší služby rozvozu, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás, abychom vám přinesli skvělý gastronomický zážitek přímo k vám domů.